Levné poštovní schránky od českého výrobce
poštovní schránky do sestav, nerezové i atypické na zakázku

 
Firemní logo

Úvodní stránka

Poštovní schránky do sestav
Nerezové poštovní schránky
Poštovní schránky atypické

Zaslat nezávaznou poptávku
Ukázky naší výroby schránek

Obchodní informace
Kontakty
 

 

E-SHOP


 

30 let zkušeností

 Animace poštovních schránek SIMON.

 

Poštovní schránky Českého původu od českého výrobce.

 

- Jsme na trhu od roku 1992
- Česká rodinná firma
- Přímý výrobce, žádný dovoz
- Doručíme až k vám domu
- U každé schránky 3 klíče
- Vyrobíme na zakázku i 1 kus
- Provádíme montáž schránek
 

 
 

 Fotografie poštovních schránek z naší výroby.

Levné a kvalitní poštovní schránky nabízíme nejen do panelákových sestav, ale také poštovní schránky z nerezu (antikoru) k rodinným domům či atypické schránky na zakázku dle vašeho zadání a požadavků.

Za více než 30 let naší působnosti na trhu nám prošlo rukama několik tun materiálu a hotových poštovních schránek. Rádi se s vámi podělíme o pár ukázek z toho, co jsme již vyráběli. Třeba to pro Vás bude inspirací a budeme samozřejmě potěšeni Vaši poptávkou, kterou Vám s radostí, zdarma a nezávazně zpracujeme!

 

 

Tuto fotogalerii začneme větší sestavou poštovních schránek, kterou jsme vyrobili na zakázku dle požadavku SVJ v Praze 3. Hlavním požadavkem byl tvar a rozměr schránek, který měl kopírovat schránky původní. Staré schránky byly orientované na výšku, hluboké a vrchní zakrytí sestavy bylo betonové. Sestava obsahuje 9 poštovních schránek ve dvou řadách, celkem tedy 18 kusů. Naším úkolem byla demontáž původních schránek, montáž schránek nových a to včetně zednických prací. Za jeden den jsme úspěšně dokončili montáž stejných sestav ve čtyřech vchodech bytového domu. Barevné provedení je hnědá RAL 8017. Níže je fotografie celé sestavy schránek a blok schránek ještě před montáží.

Hluboké schránky v sestavě do činžáku - sestava 2x9
Stín pod fotografii

 

Atypické panelákové schránky velké pro SVJ na zakázku.
Stín pod fotografii

 

 

 

Poštovní schránka s vhozem od silnice a výběrem pošty ze strany za plotem od domu. Opět i zde je stejný barevný odstín hnědé, RAL 8017. Schránka má horní zvedací stříšku pod kterou je velký vhoz na poštu, dvířka jsou s plexi průhledem a zámkem včetně tří klíčů.

Hnědá schránka s horním vhozem od silnice a výběrem od domu.
Stín pod fotografii

 

Horní vhazování pošty.
Stín pod fotografii

 

 

 

 

Světle modré poštovní schránky do panelákové sestavy v odstínu RAL 5024. Než jsme všechny objednané schránky zabalili a odeslali k zákazníkovi, museli jsme je také vyfotit i pro vás. Na fotografii je "blok E" z poštovních schránek typ Klasik.

Světle modré schránky do sestavy - blok tří schránek.
Stín pod fotografii

 

 

 

 

Poštovní schránka jako originální svatební dar? Ano, proč ne! Nerezová dopisní schránka typ Optimal PP doplněna spodním prodloužením ve kterém je zvonkové tlačítko a na přání dvířka s polepem kočky.

Svatební dar - poštovní schránka.
Stín pod fotografii

 

 

 

 

Oblíbený barevný odstín RAL 7016 antracit v kombinaci slonové kosti RAL 1014 na poštovních schránkách typ Mini.

Schránka typ Mini v kombinaci antracit a slonová kost.
Stín pod fotografii

 

 

 

 

Nerezová poštovní schránka do zdi z KB bloku místo jedné tvárnice. Schránka je z broušeného nerezového plechu s transparentním lakem, vhozem pošty z jedné strany a výběrem z druhé strany. Přední strana je doplněna o zvonkové tlačítko a také lemování po obvodu pro překrytí přechodu mezi schránkou a betonovým blokem.

Nerezová schránka pro zabudování do KB bloku.
Stín pod fotografii

 

Pohled na poštovní schránku ze strany od domu.

Zadní dvířka na výběr pošty ze schránky.
Stín pod fotografii

 

 

 

 

Opět jedna schránka v antracitovém kabátu. Tentokrát je to schránka typ Optimal PZ, tedy schránka průchozí - s vhozem od silnice a výběrem pošty od domu. Na přání zákazníka je ve dvířkách velký plexi průhled pro rychlou kontrolu doručené pošty.

antracitová schránka s průhledem ve dvířkách. Zadní vhoz do schránky na poštu.
Stín pod fotografii

 

 

 

 

Rádi bychom Vám představili další zajímavou barevnou kombinaci poštovních schránek. Jak již víte, antracit je velmi oblíbený odstín, ale co když v kombinaci se šedostříbrnou RAL 7001? Na fotografii můžete vidět "blok B" z poštovních schránek typu Mini, které jsou ideální pro panelákové sestavy. Tento konkrétní barevný design jsme dodali do bytového domu v Ústí nad Labem, kde jsme připravili sestavu s celkovým počtem 44 poštovních schránek. Tato kombinace barev dodává prostoru nejen moderní a elegantní vzhled, ale také se snadno sladí s ostatním vybavením. Děkujeme Vám za důvěru v naše produkty a těšíme se na budoucí spolupráci.

Blok do sestavy dopisních schránek antracit.
Stín pod fotografii

 

 

 

 

 

Černá poštovní schránka typ Optimal PP s trubkou na letáky a noviny ve spodní části.

Černá schránka s trubkou na noviny.
Stín pod fotografii

 

 

 

Lakovnu navštívila i poštovní schránka typ Optimal HP (schránka s horním vhazováním pošty)

Černá dopisní schránka v horním vhazováním pošty.
Stín pod fotografii

 

 

 

 

 

 

Opět jedna atypická poštovní schránka z broušeného nerezu, která je určena k umístění do plotu z KB bloku. Schránka je s předním vhozem i předním výběrem pošty a ve dvířkách umístěný plexi průhled pro kontrolu obsahu schránky.

Schránka z nerezu s okénkem ve dvířkách.
Stín pod fotografii

 

 

 

 

 

 

 

Naše firma je specialistou na výrobu atypických sestav poštovních schránek a rádi bychom Vám představili jednu z našich nejnovějších sestav. Tato sestava obsahuje čtyři poštovní schránky v hnědém odstínu RAL 8011. Vrchní část této sestavy tvoří dvě schránky, které mají společné vrchní zvedací víko (stříšku), a ve spodní části jsou umístěny dvě schránky s předním vhozem i výběrem. Všechny schránky jsou vybaveny velkým plexi průhledem a samozřejmě kvalitním zámkem se třemi klíči. Děkujeme za projevenou důvěru a těšíme se na budoucí spolupráci.

Atypická sestava schránek pro butovou jednotku.
Stín pod fotografii

 

 

Detail horního vhazování u vrchních poštovních schránek.

Detail vrchního vhazování pošty do schránek.
Stín pod fotografii

 

 

 

 

 

Klienti, kteří hledají estetický prvek do svého domova, mohou být spokojeni s naší malou, ale krásnou poštovní schránkou z broušeného nerezu. Tato schránka je vybavena horním vhazováním a tlačítkem na zvonek, které je umístěné ve dvířkách. Na přání zákazníka jsou na schránce také polepy s nápisem "NEVHAZUJTE REKLAMU" a číslo popisné. Toto elegantní řešení nabízí nejen praktické využití, ale i krásný designový prvek do prostoru bydlení. Oceňujeme Vaše rozhodnutí využít naše produkty a těšíme se na spolupráci.

Malá dopisní schránka z nerezu se zvonkem a vrchním vhozem.
Stín pod fotografii

 

 

 

Jedno ze společenství vlastníků bytů v Brně požádalo o dodání levných panelákových poštovních schránek do jejich činžovního domu. Požadovanou sestavu tvořilo 4 řady po 7 kusech schránek typu Klasik v šedé RAL 7035. Z naší strany jsme dokázali nabídnout celkový produkt za cenu s přehledem do 30 000 Kč včetně DPH, což zahrnovalo i demontáž původního sestavení schránek a montáž nových. Děkujeme za důvěru a těšíme se na spolupráci.

Levná sestava panelákových schránek v Brně.
Stín pod fotografii

 

 

Blok tří poštovních schránek nad sebou opět v barevném tónu odstínu antracit RAL 7016. Poštovní schránky jsou vyrobeny dle rozměru na zakázku pro zákazníka, který měl pro schránky omezený prostor i finanční rozpočet - že umíme vyrobit levné poštovní schránky, které zároveň splňují vše co zákazník očekával a požadoval se zákazník sám přesvědčil.

Atypické poštovní schránky v barvě antracit.
Stín pod fotografii

 

 

 

 

 

 

Velké hnědé poštovní schránky do činžovního domu - rychle, levně, kvalitně. Poštovní schránky jsme vyrobili, dodali a namontovali do velké sestavy na místo kde byly původní schránky. Děkujeme za důvěru, objednávku a ať schránky dobře slouží!

Velké schránky do činžovního domu k zabudování do zdi.
Stín pod fotografii

 

 

 

 

 

Levná poštovní schránka s velkým dopisním horním vhozem, okénkem ve dvířkách a s barvou antracit. Tak nějak zněla poptávka na tuto schránku. Po odsouhlasení cenové nabídky jsme se pustili do práce a za pár dnů už byla nová schránka hotová, zbývalo na památku vyfotit a schránka šla na cestu ke svému majiteli.

Velká schránka s průhledem do schránky.
Stín pod fotografii

 

 

 

 

 

Atypická schránka na poštu pro zabudování do zdi v odstínu světle hnědé RAL 8004 - zákazník dodal požadované rozměry s upřesněním všech detailů (z bočních stran jsou průchodky).

Schránka v odstínu hnědé RAL 8004
Stín pod fotografii

 

 


 

 

 


 

© Poštovní schránky SIMON
poštovní schránky od českého výrobce, levně a kvalitně
výroba, prodej, montáž a zakázková výroba poštovních schránek
www.levne-postovni-schranky.cz

sitemap | odkazy | sitemap